HV733ARTTE1653F
MFR.Part #
HV733ARTTE1653F
JLCPCB Part #
C5738746
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS