HV733ARTTE1604F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ARTTE1604F
JLCPCB Part #
C6060681
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS