HV733ARTTE1585F
MFR.Part #
HV733ARTTE1585F
JLCPCB Part #
C6210034
Description
-55℃~+155℃ 15.8MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS