HV733ARTTE134G
MFR.Part #
HV733ARTTE134G
JLCPCB Part #
C5765842
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS