HV733ARTTE1214F
MFR.Part #
HV733ARTTE1214F
JLCPCB Part #
C5655183
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS