HV733ARTTE1205F
MFR.Part #
HV733ARTTE1205F
JLCPCB Part #
C6576572
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS