HV733ARTTE1203F
MFR.Part #
HV733ARTTE1203F
JLCPCB Part #
C6967559
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS