HV733ARTTE1185F
MFR.Part #
HV733ARTTE1185F
JLCPCB Part #
C6210027
Description
-55℃~+155℃ 11.8MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS