HV733ARTTE1184F
MFR.Part #
HV733ARTTE1184F
JLCPCB Part #
C5738716
Description
-55℃~+155℃ 1.18MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS