HV733ARTTE106G
MFR.Part #
HV733ARTTE106G
JLCPCB Part #
C5765814
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS