HV733ARTTE1024F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ARTTE1024F
JLCPCB Part #
C7287326
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS