HV732HTTE9533D
MFR.Part #
HV732HTTE9533D
JLCPCB Part #
C4047434
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS