HV732HTTE8665F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE8665F
JLCPCB Part #
C4124170
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS