HV732HTTE8205F
MFR.Part #
HV732HTTE8205F
JLCPCB Part #
C4194952
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS