HV732HTTE7323D
MFR.Part #
HV732HTTE7323D
JLCPCB Part #
C4195145
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS