HV732HTTE6805F
MFR.Part #
HV732HTTE6805F
JLCPCB Part #
C4005910
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS