HV732HTTE6804F
MFR.Part #
HV732HTTE6804F
JLCPCB Part #
C4090373
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS