HV732HTTE566J
MFR.Part #
HV732HTTE566J
JLCPCB Part #
C4011779
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS