HV732HTTE565G
MFR.Part #
HV732HTTE565G
JLCPCB Part #
C4309781
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS