HV732HTTE5363D
MFR.Part #
HV732HTTE5363D
JLCPCB Part #
C4223807
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS