HV732HTTE4993D
MFR.Part #
HV732HTTE4993D
JLCPCB Part #
C4356974
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS