HV732HTTE476G
MFR.Part #
HV732HTTE476G
JLCPCB Part #
C4047483
Description
-55℃~+155℃ 47MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS