HV732HTTE474J
MFR.Part #
HV732HTTE474J
JLCPCB Part #
C4220769
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS