HV732HTTE4424F
MFR.Part #
HV732HTTE4424F
JLCPCB Part #
C4291551
Description
-55℃~+155℃ 4.42MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS