HV732HTTE435J
MFR.Part #
HV732HTTE435J
JLCPCB Part #
C4068582
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS