HV732HTTE4323F
MFR.Part #
HV732HTTE4323F
JLCPCB Part #
C4282847
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS