HV732HTTE4303D
MFR.Part #
HV732HTTE4303D
JLCPCB Part #
C3980056
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS