HV732HTTE365G
MFR.Part #
HV732HTTE365G
JLCPCB Part #
C4282531
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS