HV732HTTE336J
MFR.Part #
HV732HTTE336J
JLCPCB Part #
C3925737
Description
-55℃~+155℃ 33MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS