HV732HTTE334J
MFR.Part #
HV732HTTE334J
JLCPCB Part #
C4202121
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS