HV732HTTE3303D
MFR.Part #
HV732HTTE3303D
JLCPCB Part #
C4110606
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS