HV732HTTE276G
MFR.Part #
HV732HTTE276G
JLCPCB Part #
C4275814
Description
-55℃~+155℃ 27MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS