HV732HTTE274G
MFR.Part #
HV732HTTE274G
JLCPCB Part #
C4296443
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS