HV732HTTE2705F
MFR.Part #
HV732HTTE2705F
JLCPCB Part #
C4026740
Description
-55℃~+155℃ 27MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS