HV732HTTE2674F
MFR.Part #
HV732HTTE2674F
JLCPCB Part #
C4323177
Description
-55℃~+155℃ 2.67MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS