HV732HTTE2673D
MFR.Part #
HV732HTTE2673D
JLCPCB Part #
C4079973
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS