HV732HTTE2613D
MFR.Part #
HV732HTTE2613D
JLCPCB Part #
C4213779
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS