HV732HTTE2554F
MFR.Part #
HV732HTTE2554F
JLCPCB Part #
C4316568
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS