HV732HTTE245G
MFR.Part #
HV732HTTE245G
JLCPCB Part #
C4040728
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS