HV732HTTE226J
MFR.Part #
HV732HTTE226J
JLCPCB Part #
C3968053
Description
-55℃~+155℃ 22MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS