HV732HTTE224J
MFR.Part #
HV732HTTE224J
JLCPCB Part #
C3945213
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS