HV732HTTE1914F
MFR.Part #
HV732HTTE1914F
JLCPCB Part #
C4137778
Description
-55℃~+155℃ 1.91MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS