HV732HTTE1743D
MFR.Part #
HV732HTTE1743D
JLCPCB Part #
C4282780
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS