HV732HTTE165G
MFR.Part #
HV732HTTE165G
JLCPCB Part #
C4148334
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS