HV732HTTE1653F
MFR.Part #
HV732HTTE1653F
JLCPCB Part #
C3964386
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS