HV732HTTE1605F
MFR.Part #
HV732HTTE1605F
JLCPCB Part #
C3993925
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS