HV732HTTE156J
MFR.Part #
HV732HTTE156J
JLCPCB Part #
C3990957
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS