HV732HTTE1275F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE1275F
JLCPCB Part #
C4360365
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 12.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS