HV732HTTE1274F
MFR.Part #
HV732HTTE1274F
JLCPCB Part #
C3969762
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS