HV732HTTE125J
MFR.Part #
HV732HTTE125J
JLCPCB Part #
C4046125
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS